1 Bitcoin Ödüllü Oyun Steam Üzerinden Satılacak!

moneycrypto

Steam üzerinden piyasaya sürülecek olan bir bilgisayar oyunun içerisinde yer alan 24 bulmacayı çözen ilk kullanıcıya 1 Bitcoin ödül verilecek!

Yeni piyasaya sürülecek olan “Montecryto: The Bitcoin Enigma” isimli oyunu ilk olarak birinci bitiren kullanıcıya oyun geliştiricileri tarafından 1 Bitcoin ödül verilecek! FPS türündeki oyunda kullanıcılar çeşitli bulmacaları çözerek büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Ödülü oyundaki 24 adet bulmacayı ilk olarak çözen kişi alacak. Birinci kişinin tüm bilmeceleri çözmesinin ardından oyunun sona ereceği bildirilirken oyunun 1,99 dolar karşılığında Steam üzerinden satılacağı bildirildi.

Oyunun Kazananına 1 Bitcoin Ödül Verilecek!

Montecryto isimli oyunun geliştiricileri oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Oyunu bir Bitcoin reklamı olarak geliştirmediklerini açıklayan geliştiriciler yalnızca kazanan kişiye bitcoin hediye etmenin eğlenceli olabileceğini düşündüklerini iletti. Öte yandan çeşitli platformlarda açıklamalarda bulunan farklı oyun geliştiricileri bu oyunun bitcoin için bir hayli faydalı olacağını ve Bitcoin’in insanlar arasında benimsenmesini arttırabileceğini ifade ediyorlar.

Geçtiğimiz yıl oyun sektörünü etkisi altına alan merkezsiz uygulama Crypto Kitties sektörde bir hayli ses getirmişti. Oyun sektöründe daha çok Ethereum’a dayanan projeler ortaya çıkıyor nitekim bunların en büyük örneklerinden bir tanesi de DEUS ETH oyunu olmuştu.

DEUS ETH oyununda karakterler hikaye boyunca birçok farklı maceraya atlıyor. Oyunun geliştiricileri ise bu oyunu Game of Thrones izlemeye benzetiyor. Tokenize edilmiş birçok karakter farklı maceralarla oyunda eğleniyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir