18 Yaşında Bitcoin Milyoneri Olan Genç Yatırımcı!

Eddy Zillan

Henüz 15 yaşında kripto para dünyasına atılan ve 18 yaşına geldiğinde milyoner olan Eddy Zillan tüm dünyada ünlü oldu!

18 yaşındaki genç girişimci Bitcoin’e yaptığı yatırımlarla 1 milyon doların üzerinde para kazanarak adını kripto para dünyasının milyonerleri arasına yazdırdı. Geçtiğimiz yıl rüzgar gibi esen Bitcoin yeni yılda da düşüşü ile gündemden düşmüyor. Yatırımcılarına saç baş yolduran kripto para birimi birçok başarı hikayesinin de aktörü olmayı başardı.

15 yaşında Bitcoin’e yatırım yapmaya başlayana Zillan 3 yıl gibi bir sürede milyon dolarlar kazanmayı başardı. ABD basınında sıkça adı anılan Eddy Zillan henüz 15 yaşında iken tenis derslerinden kazandığı paraları Bitcoin’e yatırdı. Business Insider’a açıklamalarda bulunan genç yatırımcı 2015 yılında henüz dünyada birçok kişi tarafından adı dahi duyulmayan kripto paralara yatırım yapmaya başladı.

İlk olarak 100 dolar ile Bitcoin almaya başlayan genç yatırımcı ilk zamanlarında günde yalnızca 10 dolar kazandığını ifade ediyor. 2017 yılına gelindiğinde tavan yapan Bitcoin ile adeta milyoner olan Eddy Zillan bu günlerde yaşadığı lüks yaşam ile adından sıkça söz ettiriyor.

Danışmanlık Yaparak Para Kazanıyor

ABD ve Dünya basınında adını duyuran genç yatırımcı şimdilerde yatırımcılara kripto para danışmanlığı yaparak para kazanıyor. Kazandığı paralarla lüks bir yaşam süren genç sosyal medyada sahip olduğu araçlar ile gösteriş yapmaktan da kaçınmıyor. Sosyal medyada binlerce kişi tarafından takip edilen genç adından daha uzun bir süre söz ettirecek gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir