2018’in En Popüler Kripto Para Cüzdanları

2018-Kripto Para Cüzdanları

Birçok kripto para birimini aktif olarak kullanmak için kullanıcıların kuşkusuz bir cüzdana sahip olması gerekiyor. Kripto para dünyasına girenler için kullanılabilecek en iyi cüzdanları sizler için sıraladık.

2018 yılı itibari ile kripto para birimleri artık gündelik hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Peki bu para birimlerini aktif olarak nasıl kullanabiliriz? Bunun en iyi yolu kuşkusuz kripto para cüzdanları. 2018 yılı itibari ile kullanabileceğiniz en iyi kripto para cüzdanları…

En Popüler Kripto Para Cüzdanları

1.     Exodus

Bitcoin, Ethereum, Ripple ve daha birçok kripto para birimini barındırabileceğiniz masaüstü kripto para cüzdanlarından bir tanesi olan Exodus özelleştirilebilir bir yapıya sahip ve çok iyi tasarlanmış bir cüzdandır. ShapeShift borsasını çalıştırmanıza izin veren bu cüzdan sayesinde cüzdanınızdaki kripto para birimlerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

2.     Jaxx

Birçok platforma sahip bu kripto para cüzdanı bilgisayar ve telefon üzerinden erişebileceğiniz tek cüzdan olarak karşımıza çıkıyor.

3.     Armory

Armory oldukça popüler bir masaüstü Bitcoin cüzdanıdır. Em iyi özelliği ise güvenli ve çevrimdışı işlevselliğe sahiptir.

4.     Blockchain Wallet

Oldukça esnek ve güvenilir bir cüzdan olan Blockchain Wallet özellikle Bitcoin ve Ethereum kullanıcıları için oldukça popüler bir cüzdandır.

En Popüler iOS Cüzdanları

1.     Bread

iOS ortamında çalışan Bread Bitcoin para biriminizi saklamak için kullanabileceğiniz en iyi cüzdanlardan bir tanesidir.

2.     Mycelium

Bitcoin transferi özelliğine sahip bu cüzdanın en iyi özelliklerinden bir tanesi de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışması

3.     Jaxx

4.     Blockchain Wallet

 

En Popüler Android Tabanlı Kripto Para Cüzdanları

1.     Coinomi

Oldukça basit tasarımı ile kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bu kripto para cüzdanı birçok kripto para birimini desteklemektedir. Bu özelliği sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

2.     Bread

3.     Mycelium

4.     Blockchain Wallet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir