Binance Coin Değerlendirme

Kripto para dünyasında kullanılan bir diğer para birimi olan binance coini hakkında bilmek istediklerinizi burada derledik.

Binance coin binance.com kripto para borsası tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Binance coin diğer altcoinlere nazaran yatırım açısından biraz daha önem arz etmektedir. Bunun nedeni şuan binance.com’un dünya üzerinde en çok kullanıcıya hitap eden bir borsa olmasından kaynaklanıyor.

Binance’in 1.5 milyon civarında üyesi bulunmaktadır. Bu da borsalar arasında gerçekten yüksek bir konumda durmasını sağlamaktadır.

Binance.com borsasını kullanıyorsanız işlemlerinizi binance coin (BNB) ile yapmanızı tavsiye ederiz. Böyle bir durumda ödediğiniz işlem ücretleri yarı yarıya düşecektir. Binance hali hazırda piyasada en az işlem ücreti alan borsa olmasının yanı sıra BNB ile işlem yapmanız durumunda bu ücreti yarı yarıya düşürüyor.Sadece bu yüzden bile sürekli sirkülasyon olacağına hiç şüpheniz olmasın. Bizim size tavsiyemiz, yatırım amaçlı alıp tutabileceğiniz yönündedir, ancak şu günlerde ortalığın çok karışık olduğunu da hesaba katmak gerekir.

Binance coin anlık fiyatlarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir