Ripple 30 Milyar Dolara Yaklaşıyor

Kripto para piyasasının son günlerde ivme kazanmasıyla birlikte ripple piyasa hacmi 30 milyar dolara yaklaştı.

XRP yükselişin ikinci gününde eski günlerine geri dönme sinyalleri vermeye başladı. İşte Ripple, Bitcoin, Ethereum ve kripto piyasasının geri kalanında çıkan en son haberler ve son güncellemeler.

Ripple kripto alışverişi, bir aydır süregelen ağır kayıpların ardından son iki gündür yükselişini sürdürüyor ve bu sabah itibari ile yaklaşık 0,76 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Ripple para biriminin piyasa değeri yaklaşık 30 milyar doları buluyor ve yatırımcıların tüm zamanların en yüksek değeri olan 145,5 milyar dolardan çok daha düşük seviyede olmasına rağmen ufak da olsa kazanç elde etmeleri bekleniyor.

Ripple , piyasadaki en büyük hacme sahip üçüncü kripto para birimi ve bu sabah en yakın rakipleri olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birlikte güne yükselişle başladı.

Blokchain işletmelerini kurmaya destek veren Block3’den Darran Trute, Dow ve FTSE 100 de yaşanan çöküşün gelecekte kripto para birimlerinin  kurumlar tarafından daha çok benimseneceğini öngördüğünü belirtti. Ve şunları ekledi;

Sanırım daha güvenli olması sebebiyle tercih edilecek. Bu yeni bir dünya ve bu projelerin birçoğu hedeflerine ulaşamazken, bunlardan birkaçı bile bize pek çok fayda sağlayacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir