Tron Haftalık Raporu Türkçe Olarak Yayınladı!

Tron, yatırımcılar ve takip edenler için haftalık raporlar yayınlamaya devam ediyor. İçeriğinde gerçekleşen etkinlikler, yapılan anlaşmalar, partnerler ve market işlemleri gibi önemli konularda son bilgiler bulunuyor. 

Tron resmi Twitter hesabından  01.27 – 02.02 tarihleri için Türkçe rapor yayınlandı. Toplam 6 dil desteği sağlayan raporda dillerin arasında Türkçe’ de yer aldı. Yatırımcıları arasında Türklerinde bulunduğu Tron bu şekilde tüm yatırımcılarını hatırladığını ve önemsediğini göstermiş oldu.

Raporun başlangıcında tamamlanan işler ve gelişim durumu ile ilgili detaylı bilgiler verildi. 2. bölümünde ise gerçekleşen etkinlikler ile ilgili detaylı bilgiler verildi. Raporun 2.bölümünde yer alan bilgiye göre Tweet atanların sayısı açısından ilk on tartışma sırasıyla BTC, TRX, ETH, XRP olarak sıralandı. Bu sıralamaya göre Tron 2. sırada yer almaktadır.

3. Bölümde Ekip ve Partnerler ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır. Raporun bu kısmında ise Tron’un GSC ile işbirliğine başladığı yer almaktadır. 4. Kısım olan son bölümde ise Market işlemleri ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Tron Türkçe raporun tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Aynı zamanda Justin Sun son olarak aşağıda yer alan tweet’i atarak Tron hakkında eğlenceli bir video paylaşımında bulundu;

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir