Türkiye Dev Bitcoin Konferansına Ev Sahipliği Yapacak!

Blockchain Conference

Dünyanın önde gelen isimlerinin de katılacağı Blockchain ve Bitcoin konferansına İstanbul ev sahipliği yapacak!

1 Mart tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan Blockchain & Bitcoin Conference Turkey adındaki etkinlikte modern dünyada sanal paraların ve blockchain teknolojisinin rolleri tartışılacak! Türkiye’nin ev sahipliği yapacağı konferansa birçok ünlü ismin katılması bekleniyor.

Şu anda ülkemizde birçok sayıda borsa faaliyeti aktif olarak devam ediyor. Türkiye kripto paraların ve blockchain teknolojisinin gelişiminde aktif rol oynayabilir. Bu sebeple ülkemizde küresel çapta bir konferans düzenlenecek! Uluslararası alanda Bitcoin ve daha birçok kriptografik para biriminin meraklısı her geçen gün biraz daha artıyor. Bu amaçla ülkemizde düzenlenecek olan konferansın oldukça önemli olduğu vurgulanıyor.

Konferans Hakkında

Geçtiğimiz yıl dünyanın birçok noktasında toplam 11 adet başarılı konferans düzenleyen uluslararası şirket olan Smile-Expo’nun girişimleri ile düzenlenen konferansa bu yıl ülkemiz ev sahipliği yapacak. Dünyanın birçok noktasında düzenlenen Blockchain ve Bitcoin konferansları ile birçok kripto para meraklısını bir araya getiren firma ülkemizde de bir adım atarak Türkiye’deki yatırımcıları da bir araya getirmeyi hedefliyor. Ülkemizde düzenlenen konferans ile birlikte firmanın Türkiye pazarına da adım atması bekleniyor.

3 Adımda oluşacak olan konferansta konuşulacak olan konular;

  • Blockchain ve bu teknolojiyi dair pratik uygulamalar
  • Blockchain ve FinTech
  • ICO

Konferansta ayrıca firmaların kullandığı son teknoloji madencilik ekipmanları ve blockchain teknolojisi ile geliştirilmiş uygulamalar ve yazılımlar sergilenecek. Konferansın resmi dilinin İngilizce olacağı ayrıca belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir